torba bawelniana

Torby materiałowe z nadrukiem jako gadżet okolicznościowy

Jednorazowe reklamówki foliowe przeszły do historii. Obecnie największą popularnością cieszą się bawełniane torby z nadrukiem, które mogą być także świetnym dodatkiem do każdej stylizacji. Taką torbę możesz podarować bliskiej osobie na różne okoliczności. Z takiego gadżetu ucieszy się każdy, gdyż można go zabrać ze sobą na zakupy, na siłownię, do szkoły czy na spacer.

Torba na Dzień Matki i Ojca lub Dzień Babci i Dziadka

Dzień Matki i Dzień Ojca to dzień szczególny. W tym dniu możesz pokazać swoim rodzicom, jak bardzo ich kochasz. Swój prezent możesz zapakować w bawełniane torby z napisem Best Dad in the Galaxy, Taka Mama to Skarb czy Supertata. Gwarantujemy, że nie ukryją łez wzruszenia! Z kolei na Dzień Dziadka i Babci możesz wybrać bawełnianą torbę z nadrukiem: Tak wygląda najlepsza Babcia na świecie lub Taki Dziadek to Skarb. Wręczając taką torbę, możesz mieć pewność, że zarówno babcia, jak i dziadek będą o Tobie myśleć przy każdych zakupach.

Torba z nadrukiem na Święta Bożego Narodzenia

Jeżeli zależy Ci na oryginalnym zapakowaniu prezentów na święta, wybierz torby bawełniane ze świątecznym nadrukiem. Torba taka świetnie posłuży jako opakowanie prezentu oraz jednocześnie będzie prezentem, gdyż osoba obdarowana będzie mogła z niego korzystać na co dzień. Zwykły papier prezentowy najczęściej ląduje w koszu, a torbę bawełnianą będziesz mógł zabrać na zakupy, do kina czy na siłownię. Do wyboru jest szeroka gama świątecznych grafik, cytatów i haseł, np. Merry Christmas, All I want for Christmas is You, Official Christmas Cookie Tester, Dreaming Of White Christmas.

Torby bawełniane dla par na Walentynki

Zbliżają się Walentynki, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent dla swojej drugiej połówki? W tym przypadku również sprawdzi się torba bawełniana z romantycznym nadrukiem, ale nie jedna, bo aż dwie! W sklepie naszenadruki.pl możesz wybrać zestaw bawełnianych toreb z nadrukiem dla par, dzięki temu będziecie mogli je nosić razem. Dla niej dobrym wyborem będzie torba z napisem His Queen, a dla niego z napisem The King. Alternatywą może być nadruk Player#1 dla niej i Player#2 dla niego. Jest to częsty wybór miłośników gier komputerowych lub gier na konsoli. A może torba bawełniana z napisem Tak wygląda najlepsza dziewczyna na świecie oraz Tak wygląda najlepszy chłopak na świecie? Wybór należy do Ciebie!