Luksusowy wózek wielofunkcyjny Cybex priam
Luksusowy i wygodny wózek wielofunkcyjny dla malucha

Luksusowy i wygodny wózek wielofunkcyjny dla malucha

W wyprawce dla noworodka, rodzice zapisują wszystko to, co będzie potrzebne maluchowi, kiedy zawita na świecie. Na takiej liście znajduje się wiele rzeczy, które ułatwią codzienną opiekę nad dzieckiem, wszystko co potrzebuje nowonarodzony maluch. Rodzice jednak mają niełatwe zadanie, ponieważ produktów i artykułów jest tak wiele, że trudno jest wybrać coś odpowiedniego spośród tak dużego asortymentu. Dotyczy to przede wszystkim fotelików samochodowych, wózków wielofunkcyjnych czy spacerowych, łóżeczek różnego rodzaju i wielu innych np. środków do pielęgnacji dziecka.

Trwa dziś walka o uwagę rodzica, ponieważ zrobią oni niemal wszystko, żeby ich dziecko miało zaspokojone wszystkie potrzeby. Ważna jest tutaj rozwaga przed zakupami akcesoriów naprawdę zbędnych takich jak: termometry do wody, podkładka do wanienki, rożki dla noworodka, śpiworki, chodziki, specjalne kosze na pieluchy, i wiele innych czasem zbędnych produktów. Jednak jest to sprawa indywidualna, oceniana według własnego kryterium.

Wielofunkcyjny wózek Cybex Priam to luksusowy wózek wielozadaniowy, który zapewnia wygodę i przestrzeń maleństwu. Jest to gondola funkcjonalna, posiadająca bardzo komfortowy materacyk, który jest idealny dla noworodka już od pierwszych dni jego życia. Gondola jest odpowiednio wentylowana, posiada wbudowaną w budkę siatkę, przez którą wpływa powietrze i dzięki niej rodzic może obserwować dziecko, a dziecko rodzica. Obudowa gondoli wykonana jest z pokrycia, które chroni przed zimnem dostającym się do wnętrza wózka.

Jest to wózek 4 w 1:

  1. Gondola LUX
  2. Gondola Lite 2w1 wkładka z miękką gondolą.
  3. Fotelik samochodowy.
  4. Spacerówka.

Cybex Priam oferuje więc kilka dobrych i praktycznych sposobów na przewożenie dziecka w wózku. Tym czym wyróżnia się ten wózek to wyjątkowy i elegancki styl, który wyczuwalny jest także w technice prowadzenia wózka po każdej nawet trudnej nawierzchni.  Jest to tradycyjny wózek, z gumowymi kołami, które tworzą system dwukołowy. Siedzisko w wózku ma rodzaj wygodnego krzesełka, dzięki czemu można dostawić wózek do stołu.

Można więc bez problemu uczyć już od najwcześniejszego dzieciństwa stosownego siedzenia wraz z rodzicami przy stole. Wskazane są także wizyty w restauracjach czy stołówkach, maluch wygodnie zje swój ulubiony posiłek. Wózek Cybex Priam szybko, łatwo i sprawnie się składa, dzięki czemu można zaoszczędzić tak cenny czas. Złożony wózek jest gotowy do noszenia, przechowywania lub transportowania.