bongo

Bongo klepsydra – czym się wyróżnia?

Bongo, czyli tak zwana fajka wodna to instrument służący do palenia różnego suszu, z którego w różnych formach korzysta się nawet od 2400 lat. Oczywiście dzisiejsze bonga znacząco różnia się od tych, które powstawały, lecz ich idea jest taka sama. Jednym z dostępnych wyborów jest bongo klepsydra. Gdzie je kupimy i czym sie ono wyróżnia?

W jakim miejscu można kupić bongo klepsydrę?

Gdy interesuje nas bongo klepsydra, to powinniśmy poszukać dobrego sklepu z asortymentem służącym do palenia różnych substancji, takich jak tytoń, ale też i legalny susz konopny, czy to ten medyczny, czy też o niskiej zawartości THC. Takowe sklepy można bardzo łatwo odszukać z pomocą internetu i warto postawić na dobre sklepy.

Czysto teoretycznie bongo klepsydra można kupić nawet i w kioskach, czy też zwykłych sklepach tytoniowych, lecz te nie mają zazwyczaj tak bogatego wyboru bong. Ważna jest również inna kwestia, czyli jakość oferowanych produktów. Sprzedawane w takich miejscach bonga nie należą do najlepiej wykonanych i mogą zawieść znacznie szybciej niż byśmy tego oczekiwali.

Co wyróżnia bongo klepsydrę?

Bongo klepsydrę przede wszystkim wyróżnia dość nietypowy kształt i cała konstrukcja. W przeciwieństwie do zwykłego bonga, które może być używane tylko, gdy dzban z wodą jest skierowany do dołu, bongo klepsydra to bongo grawitacyjne, które może być obracany. Bardzo często bonga klepsydry są naprawdę nowoczesnym sprzętem, który potrafi zapewnić nieznane do tej pory doznania podczas palenia suszu.

Jak można wykorzystać bongo klepsydrę?

Sposoby na wykorzystanie bonga klepsydry można podzielić na te legalne i te, które są prawnie zakazane. W pełni legalne jest oczywiście palenie z jego pomocą tak zwanego suszu CBD, czyli suszu konopnego o niskiej zawartości psychoaktywnego THC. Możliwe jest też palenie w nim marihuany medycznej, jeśli oczywiście możemy z niej korzystać i posiadamy na nią receptę od uprawnionego lekarza. Nielegalne sposoby zakładają wykorzystanie substancji zakazanych, takich jak marihuana, a nawet i metaamfetamina, lecz te substancje oczywiście odradzamy.