gadzety erotyczne

Masaż erotyczny jako element gry wstępnej

Gra wstępna to ważny element miłosnych igraszek. Bez niej seks dla wielu osób jest niepełny, jednak rutyna w sypialni może sprawić, że gra wstępna przestanie rozpalać zmysły. Aby podnieść temperaturę w związku, warto urozmaicić grę wstępną erotycznym masażem, który świetnie odpręża i przywraca ochotę na seks nawet po ciężkim dniu. Dlaczego masaż erotyczny pobudza zmysły? Jakie akcesoria pomogą go urozmaicić? Podpowiadamy.

Jak wykonać masaż erotyczny?

Aby wykonać masaż erotyczny, nie trzeba być ekspertem. Wystarczy nieco lepiej poznać strefy erogenne ludzkiego ciała i zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. Masaż erotyczny nie musi ograniczać się jedynie do intymnych stref partnera lub partnerki – temperaturę pomiędzy kochankami podnosi również masaż pleców, karku oraz stóp. Wykonywany w delikatny, zmysłowy sposób przywraca ochotę na seks oraz pomaga rozluźnić się po ciężkim dniu, dzięki czemu można czerpać więcej przyjemności z intymnych zbliżeń.

Akcesoria do masażu erotycznego

Do masażu erotycznego potrzebujemy odpowiednich akcesoriów. To m.in. olejki i świece do masażu, które pobudzają zmysły. Wysokiej jakości akcesoria do masażu erotycznego oferuje np. sklep internetowy Kraina Rozpusty, w którym możemy kupić także wiele ciekawych gadżetów erotycznych. Masaż erotyczny powinien być chwilą dającą maksymalne odprężenie dla obojga partnerów. Podczas masażu erotycznego możemy skupić się na różnych obszarach ciała, pamiętając, aby wziąć pod uwagę preferencje drugiej osoby, której masaż powinien sprawiać jedynie przyjemność. Aby urozmaicić intymne chwile, możemy korzystać nie tylko z własnych rąk oraz ciepłego wosku świecy do masażu erotycznego lub pięknie pachnącego olejku, ale także różnego rodzaju masażerów np. masażera łechtaczki. Niektóre gadżety erotyczne można z powodzeniem zastosować nie tylko w celu dopieszczenia stref intymnych, ale także rozluźnienia spiętych mięśni karku, ramion oraz pleców, dzięki czemu szybciej pozbędziemy się nagromadzonego napięcia.

Zalety masażu erotycznego

Masaż erotyczny pomaga uniknąć rutyny, która często kradła się w grę wstępną oraz kolejne etapy miłosnego zbliżenia. Jego największą zaletą jest możliwość sprawienia przyjemności drugiej osobie oraz pielęgnowania bliskości w sposób, który szybko redukuje napięcie i pomaga zatroszczyć się o partnera lub partnerkę.