angielski

Język angielski z nativem – Kluczowe benefity

O konwersacjach z native’ami czyta się współcześnie sporo, a kursy realizowane przez osoby, dla których angielski jest językiem ojczystym są bardzo rozchwytywane. Język angielski z nativem, pod okiem zaangażowanego wykładowcy, może przynieść uczestnikom zajęć unikalne korzyści. Oto najistotniejsze korzyści kursu języka angielskiego z angielskim native speakerem.

Konwersacje z native speakerem to kontakt z prawdziwym językiem angielskim

Im bardziej autentyczny jest język, z którym masz kontakt, tym błyskawiczniej zrealizujesz swój plan na naukę angielskiego. Angielski z nativem to forma edukacji, w której kreujesz realną sytuację konwersacji i możesz na bieżąco poprawiać błędy.

Z native speakerem nabierasz pewności siebie w mówieniu

Ucząc się angielskiego przez konwersacje z native speakerem (np. w czasie kursu angielskiego online w TalkBack) ustawicznie poprawiasz swój język. Konwersując z nativem ćwiczysz swoje umiejętności w prawdziwej rozmowie.

Native speaker przekazuje interesującą wiedzę

Rozmowy o tym co Cię fascynuje mogą okazać się ewidentnie prostszą, a w dodatku bardziej fascynującą drogą do edukacji językowej. Dodatkowo nauka języka angielskiego staje się zasadniczo prostsza, gdy poznajesz, że Twój lektor jest nietuzinkowym człowiekiem, z którym masz kilka wspólnych pasji.

Angielski z native speakerem to precyzyjna wymowa

Obecnie niełatwo stwierdzić, ile akcentów jest w języku angielskim, ale jest ich już ponad kilkaset. Jeżeli fascynuje Cię akcent Amerykanów, warto znaleźć native speakera z Stanów Zjednoczonych. Jak Twoim aspiracją jest szkolenie brytyjskiego akcentu, zwróć uwagę na native’ów pochodzących z UK.

Z native speakerem motywujesz się do mówienia

Jeśli zajęcia językowe prowadzi polski lektor, pokusa mówienia do niego po polsku jest spora. Angielski z nativem jest wyzwaniem i bodźcem, co szybko zaczyna przynosić pozytywne efekty. Doświadczony native ma umiejętności, jak przełamać barierę w mówieniu po angielsku.