gry online

Gry w które wciąż chętnie gramy

Gry przeglądarkowe to idealny sposób na zabicie nudy. Graliśmy w nie lata temu, kiedy na komputerze nie było zbytnio nic innego do „roboty”. Do dnia dzisiejszego gry przeglądarkowe zyskują na popularności. Choć poczciwy pasjans czy gry oferowane przez portal nk.pl (Nasza Klasa) odeszły już w zapomnienie, wciąż znajdziesz wiele ciekawych gier. Dlaczego warto je wypróbować? Przede wszystkim są darmowe i nie wymagają od ciebie instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania. Świetna forma spędzenia czasu. Przedstawimy ci kilka, w które warto zagrać. Gotowy? Zaczynajmy!

Gry friv – darmowe gry przeglądarkowe

Gry fiv to nic innego jak seria wielu różnych gier, które dostępne są w sieci. Co to znaczy friv? Te gry są kompletnie za darmo, a na dodatek nie musisz ich instalować. Działają zarówno na laptopie, komputerze, tablecie, jak i na smartfonie. Jedyne czego potrzebujesz do dostęp do internetu. Friv gier jest mnóstwo! Znajdziesz tam łamigłówki takie jak np. Wisiołek 2, gry karciane jak np. Adam i Ewa, gry naukowe jak Diamentowa Misja czy gry z udziałem czołgów jak np. Clash of Armour. Spróbuj także klasyków jak Bomb It czy Owocowy Snake. My polecamy także Golf Blast!

„Ogień i Woda” – na czym polega ta gra?

„Ogień i Woda” to seria gier przygodowych z kategorii „gry dla dzieci”, jednak osoby starsze, również nie będą narzekać na brak frajdy i zabawy. Sprawdzi sie zarówno do samodzielnej rozgrywki, jak i dla dwóch osób. Możesz zaprosić do grania przyjaciela, członka rodziny czy drugą połówkę. Powstało aż 5 serii tej wspaniałej gry. Znajdziesz tam wersje takie jak np.

  • Ogień i Woda 1: Leśna Świątynia;
  • Ogień i Woda 2: Świątynia Światła;
  • Ogień i Woda 3: Świątynia Lodu;
  • Ogień i Woda 4: Kryształowa Świątynia;
  • Ogień i Woda 5: Żywioły;

gry online

Różnią się one od siebie kolorystyką oraz grafiką. Kolory oraz rozgrywka zmieniają się w zależności od serii gry np. w „Ogień i Woda 2: Świątynia Światła” główną rolę odgrywa światło oraz promienie światła. Jak grać w Ogień i Woda? To gra akcji i współpracy. Swoją postacią dołączasz do dwóch istniejących już boheterów. Musisz rozwiązywać łamigówki i unikać rozmaitych pułapek.

Pryskające Bańki

Z pewnością pamiętasz te gry. Są to klasyczne bubble shooter, jednak tym razem – w nowej odsłonie. Grająć w pryskające kulki musisz pamiętać o jednym – strzelasz jak najcelniej i musisz sprawić, że wszystkie bańki prysną. Łączą się one ze sobą na podstawie kolorów. Dobry, celny strzał może usunąć z planszy wiele baniek, właśnie tego chcesz, aby w jak najmniejszej liczbie ruchów, zbić jak najwięcej baniek. Spróbuj osiągnąć jak najwyższy wynik.