Czynniki decydujące o tym, że inwestycja jest atrakcyjna

Atrakcyjny apartament inwestycyjny musi być położony w doskonałej lokalizacji. To głównie ona definiuje, czy dane mieszkanie będzie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród turystów zainteresowanych krótkoterminowym wynajmem mieszkania, czy też nie. Poznaj zalety kupowania apartamentów w lokalizacjach premium i przekonaj się, dlaczego nowa inwestycja PORT-KRYNICA to atrakcyjna propozycja dla Ciebie.

Zakup mieszkania wakacyjnego nad morzem: dobra lokalizacja to podstawa.

Planując zakup mieszkania w wielkim mieście lub apartamentu wakacyjnego, powinniśmy zwracać uwagę na położenie budynku lub osiedla. Lokalizacja to podstawowy czynnik, który definiuje atrakcyjność danego lokalu. Minusem zakupu lokalu w dobrej lokalizacji może okazać się wysoka cena za metr kwadratowy, ceny mieszkań wakacyjnych w tak zwanych lokalizacjach Premium mogą dwukrotnie przekraczać ceny lokali położonych w gorszych, mniej atrakcyjnych miejscach. Agencji nieruchomości żartują, że w przypadku zakupu lokali liczą się trzy kwestie… lokalizacja, lokalizacja i lokalizacja. Nowa, stylowa aranżacja wnętrza nie zapewni apartamentowi wakacyjnemu napływu klientów, jeśli nie będzie położony w atrakcyjnej okolicy.

  1. Luksusowy apartament: mieszkanie w atrakcyjnej okolicy.

Chcąc zainwestować w apartament pod wynajem warto wybierać lokalizacje blisko morza, jeziora lub innego akwenu jak Zalew Wiślany. Ideałem będą apartamenty przy plaży! Dzięki temu naturalne walory otoczenia znacząco wpłyną na odbiór naszego obiektu turystycznego przez turystów lub inwestorów, chcących za kilka lat odkupić od nas mieszkanie nad morzem. Mieszkania położone w gorszych lokalizacjach, potrafią sprzedawać się latami. Jeśli zechcemy sprzedać apartament wakacyjny w lokalizacji premium, nie będziemy mieli problemu z szybką i bezproblemową transakcją, rynek jest płynny dla takich okazji. Ceny doskonale położonych mieszkań wakacyjnych w Krynicy Morskiej wzrastają. Kupując mieszkanie od dewelopera i sprzedając je za parę lat, możemy zarobić pokaźną sumę pieniędzy. Poszukując okazji inwestycyjnej w postaci mieszkania wakacyjnego z dużym potencjałem zysku kluczowy może się okazać również widok z tarasu, czy też balkonu. Na rynku brakuje ofert podobnych do PORT-KRYNICA – wszystkie apartamenty w Krynicy Morskiej na sprzedaż -w tej nowo budowanej inwestycji – mają widok aż po sam horyzont. Jeśli marzysz o pięknym widoku z balkonu na morze lub inny akwen, może to być propozycja nowoczesnego apartamentu nad morzem idealna właśnie dla Ciebie.

  1. Mieszkanie nad Bałtykiem: apartament z widokiem na wodę.

Apartamenty z doskonałym widokiem z okna, tarasu lub przestronnego balkonu są w cenie, cieszą się największym zainteresowaniem turystów. Warto dokonać drobiazgowych obliczeń i sprawdzić, jaki typ mieszkania przyniesie inwestorowi największy zysk. Może okazać się, że cena między zwykłym apartamentem a apartamentem premium będzie różniła się tylko o kilka tysięcy, a zysk z najmu krótkoterminowego takiego lokalu będzie o nawet 150 zł wyższy, za jedną dobę. Różnica w cenie zwróci się błyskawicznie, a przychód właściciela mieszkania wakacyjnego będzie jeszcze wyższy. Ważniejszy od samej ceny jest potencjał, który kryje się w danej inwestycji.

  1. Apartament wakacyjny: plan zagospodarowania przestrzennego kluczem do osiągania przychodów w przyszłości.

Nieruchomości inwestycyjne nad morzem to stosunkowo młody, rozwijający się rynek. Wiele inwestycji przygotowanych jest szybko, bez zwracania uwagi na miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego. Przed przystąpieniem do prac na inwestycji PORT-KRYNICA kluczowe było wybranie odpowiedniej działki, na terenie objętym takim właśnie planem. Żaden apartamentowiec ani kompleks mieszkaniowy nie obroni się przed uciążliwym sąsiedztwem w postaci sortowni śmieci, dokuczliwej i głośnej działalności gospodarczej czy trasy szybkiego ruchu za oknami. Rozsądny inwestor sprawdza i analizuje plany, by mieć 100% pewność, że zainwestował w nieruchomość, która będzie przyciągała turystów przed długie lata, a perspektywa przyszłej odsprzedaży lokalu przyniesie mu znaczny i stały zysk.

  1. Komfortowe mieszkanie nad morzem: turyści stawiają na udogodnienia.

Współczesny turysta ma coraz większe wymagania. Apartament wakacyjny z przestronnym balkonem lub tarasem i widokiem na wodę to podstawa. Dobrze, kiedy można do niego wjechać windą, bez trudu parkując na dedykowanym miejscu parkingowym. Klimatyzacja, projekt wnętrz wykonany przez renomowaną pracownię i bliskość atrakcji, lasu i plaży to kolejne elementy, na które warto zwrócić uwagę podczas poszukiwania apartamentu inwestycyjnego w Krynicy Morskiej.

Lokalizacja to najważniejszy czynnik, jakim należy kierować się podczas zakupu apartamentu inwestycyjnego. Sprawdź położenie PORTU-KRYNICA i przekonaj się, dlaczego warto zainwestować w tę ofertę.