akcesoria

Atrakcyjne akcesoria do iPhone i iPada, których być może jeszcze nie znasz

Ceniąc sobie komfort użytkowania urządzeń mobilnych, jak również poprawę swojej własnej mobilności, warto przyjrzeć się praktycznym akcesoriom do iPhone oraz iPada. Mogą one znacznie ułatwić życie codzienne, a także usprawnić komunikację, wyszukiwanie informacji i poprawić wygodę korzystania z tych sprzętów.

Akcesoria do iPhone

Biorąc pod uwagę użyteczne akcesoria do iPhone, podzielić je można na kilka kategorii. Każda z nich oferuje inną funkcję i usprawnia użytkowanie urządzenia w inny sposób, zależnie od potrzeb użytkownika.

Ochrona przede wszystkim

W skład akcesoriów ochronnych wchodzą atrakcyjne dla oka, wytrzymałe etui na telefon. Dzięki nim upadek iPhone nie musi być przykry w skutkach. Chronią również przed przypadkowym obiciem, na przykład w kieszeni lub torebce. Case do iPhone dostępne są w wielu wzorach i kolorach, występują również w wariantach stonowanych lub całkowicie przezroczystych, niemalże niewidocznych.

Dobrane do urządzenia etui to już obowiązkowy element, który powinien posiadać każdy użytkownik tego telefonu, chcąc zapewnić mu bezpieczeństwo i trwałość.

Power Bank – dodatkowa dawka energii zawsze tam, gdzie użytkownik tego potrzebuje

Ponieważ urządzenia mogą być niezbędne w użyciu cały czas również poza domem, nie zawsze istnieje opcja podłączenia ich do zasilania. W tym wypadku sytuację ratują power banki. Mogą być kolorowe, w atrakcyjnych odcieniach, takich jak pudrowe odcienie różu, błękitu . Ich niewielki rozmiar sprawia, że z łatwością zmieszczą się w kieszeni lub torbie.

Apple oferuje również akumulatory, które umożliwiają bezprzewodowe ładowanie telefonu zawsze, kiedy jest to potrzebne. Chociaż bezprzewodowe ładowanie brzmi abstrakcyjnie, to urządzenie właśnie taki sposób zasilania umożliwia.

Ciepło i funkcjonalność – rękawiczki do ekranów dotykowych

Zimą bardzo wielu użytkowników zgłasza problem z korzystaniem z urządzeń dotykowych. Noszenie rękawiczek uniemożliwia używanie ekranu dotykowego, a ciągłe ich zdejmowanie powoduje ryzyko zmarznięcia dłoni i zgubienia rękawiczek. Dlatego producent wyszedł osobom korzystającym z iPhone na przeciw – oferując rękawiczki Moshi Digits. Pozwalają one korzystać z ekranów dotykowych bez konieczności ciągłego zdejmowania tej części odzieży. Jest to niezwykle praktyczny produkt na zimę i wszędzie tam, gdzie panują niższe temperatury. Mogą być z powodzeniem używane również przy korzystaniu z iPada.

Edukacyjne zabawki dla najmłodszych

Przy wymienianiu akcesoriów do iPhone, warto wspomnieć o tych skierowanych do dzieci.

Zabawki edukacyjne kompatybilne z urządzeniem od Apple pozwalają rozwiązywać pierwsze zadania z zakresu programowania. Rozwijają logiczne myślenie i kreatywność, wspomagają poznawanie świata. Wśród nich znajduje się na przykład globus interaktywny, zestaw klocków z grami umożliwiającymi naukę języków czy czujniki do różnego rodzaju pomiarów: natężenia prądu, pola magnetycznego, a nawet czujnik do pomiaru pojemności płuc i wiele innych.

Akcesoria do iPada

Część akcesoriów do iPhone sprawdzi się również doskonale podczas użytkowania iPada. Mogą to być power banki oraz rękawiczki do urządzeń dotykowych. Jakie jeszcze akcesoria do iPada okazują się niezbędne i są często wybierane przez użytkowników?

Użyteczny futerał z podporą

Korzystając z iPada, użytkownik nierzadko używa go jako monitora: na studiach lub oglądając film. W tym wypadku niezbędnym akcesorium okazuje się praktyczne etui, które poza funkcją ochronną pełni również funkcję podpory i odpowiedniego ustawienia urządzenia, aby można było oglądać ekran pod odpowiednim kątem.

Futerały dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, posiadają wzory lub są gładkie, a wybór odpowiedniego zależy od preferencji użytkownika.

Stacje dokujące i uchwyty samochodowe

Stojaki i uchwyty samochodowe są bardzo praktycznymi akcesoriami podczas jazdy samochodem. Umożliwiają jazdę bez konieczności trzymania urządzenia w rękach, co poprawia bezpieczeństwo i komfort jazdy. iPad nierzadko może przydać się w podróży, wyświetlając bajki dla dzieci, wskazując drogę lub wyświetlając mapę. Warto zadbać o jego odpowiednie zamontowanie wewnątrz pojazdu, które nie będzie stwarzało niebezpieczeństwa.