sport top

TOP 3 najlepszych bukmacherów w Polsce

Coraz więcej osób interesujących się sportem próbuje swoich sił w obstawianiu meczów. Jest to szansa na dodatkowe emocje – poza warstwą czysto sportową dochodzi jeszcze możliwość wzbogacenia się. Polski rynek bukmacherski jest dobrze rozbudowany, więc każdy początkujący typer zadaje sobie pytanie – który z nich ma najlepszą ofertę? Oto lista TOP 3 i ranking bukmacherów w Polsce:

STS, czyli najbardziej znany polski bukmacher

Można powiedzieć, że z STS-em jest jak z adidasami, czy colą. Nie ważne jaka firma, czy marka, słowo STS jest w Polsce synonimem zakładów sportowych. Jeśli chodzi o ich ofertę, to jest ona bardzo okazała. Dostępne są praktycznie wszystkie sporty, czyli każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie – od piłki nożnej, po krykieta. Poza typowo sportowymi zakładami dostępna jest oferta e-sportu, która jest równie rozbudowana. Na dodatek obstawiać można chociażby to, kto wygra najbliższe wybory, czy to parlamentarne, czy prezydenckie. STS oferuje także własną wewnętrzna TV, która transmituje wiele spotkań piłki nożnej, tenisa, czy siatkówki. Sponsorują chociażby Lecha Poznań, czy Jagiellonię Białystok. Najważniejszym aspektem są jednak kursy i oferowane promocje. Tutaj STS także plasuje się wysoko, ponieważ na start po zalogowaniu otrzymujemy freebet w wysokości 25 złotych, oraz 100% od depozytu z pierwszej wpłaty.

Fortuna – pierwszy mobilny bukmacher w kraju

To trzeba przyznać – Bukmacher Fortuna jest już dużą marką na polskim rynku bukmacherskim. Jako pierwsi w kraju oferowali możliwość gry on-line. Oferują oni jedne z najwyższych kursów na mecze na rynku. Są firmą, która skupia się przede wszystkim na marketingowym rozwoju, co przyczyniło się do zostania głównym sponsorem Legii Warszawa. Fortuna oferuje wiele bonusów – za samą rejestrację nowy gracz otrzymuje 2800 punktów, które są równowartością 20 złotych. Poza tym mają oni najwyższy pierwszy zakład bez ryzyka na polskim rynku – 100 złotych. Do tego dochodzą również świetne transmisje live, które z miesiąca na miesiąc mają coraz szerszą skalę.

Betclic.pl, czyli wielki powrót

Każdy, kto choć minimalnie interesował się obstawianiem meczów słyszał tę nazwę niejednokrotnie. Betclic.pl powrócił w lipcu 2019 roku jako legalny bukmacher w Polsce. Otrzymali oni jednak licencję tylko na zakłady online. Powrót po kilku latach nieobecności (przez zaostrzenie ustawy o grach hazardowych) wracają z przytupem na polski rynek. Oferują najwyższy cashback – do 500 złotych. Poza tym już nawiązali współpracę chociażby z reprezentacją Polski w siatkówce. Tak jak wyżej wymienione marki, tak i Betclic.pl ma niezłą ofertę transmisji na żywo. Tym , co wyróżnia bonus Betclic na tle innych – mają ciekawe bonusy dla stałych graczy. Multi+, które podwyższa kurs całkowity nawet do 50%, czy Boost gwarantujący najwyższy kurs na dane zdarzenie na rynku.