oczyszczacz

Testujemy oczyszczacze powietrza Sharp z linii KC-G

Oczyszczacze powietrza z nawilżaczem marki Sharp cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Japońskie producent postawił przede wszystkim na wysoką skuteczność swoich urządzeń. Na rynku znajdziemy 3 serie modeli od Sharp: serie KC-A, KC-D oraz najnowszy KC-G. Czym charakteryzują się oczyszczacze powietrza z nawilżaczem z serii KC-G?

Oczyszczacze powietrza z nawilżaczem marki Sharp- seria KC-G

Tak jak wspomniano na samym wstępie oczyszczacze powietrza marki Sharp cieszą się dużą popularnością, do tego stopnia, że spokojnie można tego producenta nazwać liderem w branży. W roku 2018 na rynku polskim pojawiła się najnowsza seria ze stajni japońskiego producenta KC-G. Oczywiście modele te w dużej mierze są podobne do poprzednich serii, jednak seria KC-G została nieco ulepszona. Co się zmieniło?

  • Po pierwsze to co widać na pierwszy rzut oka, czyli wygląd. Oczyszczacze powietrza z nawilżaczem z serii KC-G różnią się od poprzednich generacji wyglądem i nie da się ukryć, że zmienił się on na duży plus. Zmianie uległ także wyświetlacz, który został ozdobiony srebrnymi wstawkami. Jeśli zależy nam na najładniejszym wyglądzie zdecydowanie polecamy poszukać wśród modeli właśnie z tej serii.

  • Po drugie lepsza funkcjonalność, czyli możliwość wyjęcia tylnej szuflady, w celu dokładniejszego umycia oraz funkcja ponownego uruchomienia po awarii prądu.

  • Po trzecie gęstsza siateczka w filtrze wstępnym oraz dodatkowa powłoka z krzemionki, w wkładzie węglowym, co pozytywnie wpływa na jakość oczyszczania powietrza.

  • Po czwarte funkcja Plasmacluster spot, którą spotkamy jedynie w serii KC-G, polega ona na wytwarzaniu bardzo dużej ilości jonów, w postaci jednego strumienia powietrza, który możemy skierować w dowolne miejsce, eliminując przykre zapachy, pleśń i grzyby.

Oczyszczacze powietrza z nawilżaczem z serii KC-G z pewnością zasługują na miano najlepszych oczyszczaczy powietrza.

Oczyszczacz Sharp KC-G50EUW- bestseller z serii KC-G

Oczyszczacz Sharp KC-G50EUW to oczyszczacz, który z powodzeniem poradzi sobie na powierzchni nie przekraczającej 38 m2. Jego wydajność to 306 m 3/h, natomiast wydajność nawilżania to 450ml/h. Pracuje skutecznie i naprawdę cicho, a do tego pobór prądu nie powinien nadwyrężyć budżetu. 5-stopniowa filtracja z generatorem jonów, sprawia, że to co najważniejsze w tych urządzeniach zostało spełnione, czyli skuteczne oczyszczanie oraz nawilżanie powietrza w danym pomieszczeniu.

Oczyszcza powietrze, nawilża je oraz dba o równowagę jonową, co ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, natomiast zmniejszanie elektrostatyczności powoduje zmniejszenie ilości kurzu osiadającego się na meblach. 6 czujników, 6 wskaźników oraz 7 trybów pracy, czyni oczyszczacz Sharp KC-G50EUW profesjonalnym urządzeniem, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem nadaje się do różnych pomieszczeń w domu, jeśli urządzenie posiada tryb nocny doskonale sprawdzi się także w sypiali oraz pokoju dziecka.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl