Antywirusy w sklepie Soft360.pl. Na co warto postawić?

6 min

Zakup oprogramowania komputerowego w Internecie? Naturalny i oczywisty wybór. Pozostaje zadecydować, który e-sklep posiada na tyle dobrą ofertę, że właśnie w nim zostanie złożone zamówienie. Jeśli chodzi o programy antywirusowe, rozbudowany katalog produktów posiada strona Soft360.pl. To właśnie ją prześwietlimy dzisiaj pod kątem oferty antywirusów, czyli programów niezbędnych do zainstalowania na każdym komputerze.

Tanie programy antywirusowe w Soft360.pl

Podstrona sklepu Soft360.pl z licencjami na programy antywirusowe zawiera prawie 30 różnych wariantów stworzonych przez 7 najbardziej uznanych w branży producentów. Wśród nich znajduje się tak znane oprogramowanie antywirusowe jak AVG Internet Security, Norton 360 Standard czy Avast Ultimate. Każdy program ma podobną charakterystykę, więc jak to zwykle bywa przy wyborach, ostateczna decyzja zależy od porównania detalów oferty.

Producenci antywirusów stosują strategię różnicowania produktów pod względem stopnia rozbudowania możliwości oprogramowania. Większość serii ma trzy edycje: standardową, poszerzoną oraz zaawansowaną, posiadającą najwięcej funkcji. Warto szczegółowo omówić chociażby kolekcję produktów marki G Data, która oferuje tanie programy antywirusowe, zawierające większość niezbędnych narzędzi do ochrony komputera przed atakiem hakerów.

  • G Data Antivirus

Podstawowa wersja antywirusa. Na liście wbudowanych funkcji znajduje się m.in. ochrona przed ransomware i cyberprzestępcami oraz cogodzinne aktualizowanie sygnatur. Antywirus posiada narzędzia takie jak: BankGuard do ochrony bankowości i zakupów elektronicznych, AntiPhising oraz AntiSpam.

  • G Data Internet Security

Poszerzona o firewall zabezpieczający przed hakerami oraz funkcję kontroli rodzicielskiej G Data Internet Security to doskonała propozycja dla osób, które potrzebują solidniejszej wersji antywirusa. Dodatkowo w programie zainstalowano funkcję tworzenia bezpiecznych kopii zapasowych w chmurze.

  • G Data Total Security

Wersja dla zaawansowanych użytkowników, których zadania wykonywane na komputerze wymagają posiadania antywirusa z menedżerem haseł. To przydatna funkcja, umożliwiająca przechowywanie i generowanie kodów zabezpieczających. Ponadto G Data Total Security automatycznie tworzy kopie zapasowe, więc nie trzeba o tym pamiętać.

W katalogu Soft360.pl znaleźć można także inne tanie programy antywirusowe. Świetnym produktem pod względem stosunku ceny do jakości jest Norton 360. W tym przypadku również mamy do czynienia z 3 wariantami: Standard, Deluxe i Premium. Antywirusy różnią się od siebie m.in. liczbą miejsca na kopie zapasowe w chmurze (10, 50 lub 75 GB) oraz posiadaniem specjalnej kontroli rodzicielskiej i blokady wejścia na strony rozpraszające uwagę ucznia podczas zdalnej nauki.

Sprawdź także czym różnią się poszczególne pakiety Office.

Leave a Reply