Znajdź Lunch – nowy serwis do zamawiania jedzenia. Teraz także w Zielonej Górze!

Polacy coraz częściej jedzą poza domem. Jednak obecnie nie ma konieczności udawania się na drugi koniec miasta, aby zjeść swoją ulubioną potrawę z restauracji tajskiej, amerykańskiej, a może śródziemnomorskiej. Nie ma takiego obowiązku, ponieważ jedzenie możemy zamówić z dowozem do domu. Z serwisów do zamawiania jedzenia korzystają Polacy w całym kraju i nie inaczej jest w Zielonej Górze. Co więcej, stolica województwa lubuskiego jest jednym z pierwszych miast, gdzie działa już serwis Znajdź Lunch.

lunch

Co charakteryzuje serwis Znajdź Lunch?

Zielona Góra nie jest szczególnie dużym miastem, przynajmniej w porównaniu z największymi aglomeracjami miejskimi w Polsce. Mimo wszystko jest ona zamieszkiwana przez ponad 130 tysięcy mieszkańców. Nic dziwnego, że na terenie całego miasta znajdziemy mnóstwo różnych lokali, restauracji, barów itp.

Wiele z nich współpracuje dziś już nie tylko największymi serwisami do zamawiania jedzenia, które nie zawsze oferują atrakcyjne warunki współpracy. Obecnie wiele dań, w tym śniadania czy lunche w Zielonej Górze zamówimy również przez serwis Znajdź Lunch. Obecnie współpracę nawiązało z nim już przeszło 150 różnych lokali gastronomicznych, które swoją siedzibę mają właśnie w stolicy województwa lubuskiego.

Zamawianie jedzenia jest tutaj dziecinnie proste. Wystarczy, że jako konsumenci wybierzemy nasze miasto oraz wpiszemy swój adres, aby po chwili dostać spis restauracji znajdujących się w okolicach naszego miejsca zamieszkania. Możemy też skorzystać z wyszukiwarki, zawężając wynik wyszukiwań m.in. pod względem rodzaju dostawy (na miejscu, dowóz, odbiór osobisty) czy kuchni (m.in. amerykańska, arabska, azjatycka, czeska, europejska, francuska, gruzińska, grecka, indyjska, izraelska, chińska, japońska, włoska, węgierska, śródziemnomorska, meksykańska, polska, tajska, wegetariańska). W końcu możemy wybrać restauracje serwujące konkretny typ dania, np. lunche czy śniadania w Zielonej Górze.

Jak dodać restaurację do serwisu Znajdź Lunch?

Co jest kluczowe w porównaniu serwisu Znajdź Lunch i innych, większych portali – to różnica w prowizjach. Międzynarodowe korporacje potrafią pobrać od restauracji nawet 40 proc. wartości zamówienia. Znajdź Lunch to serwis, który w ogóle z nich zrezygnował.

Co więcej, przedsiębiorca będący właścicielem lokalu ma do wyboru dwa warianty dołączenia do serwisu, aby zwiększyć rozpoznawalność wśród lokalnych mieszkańców. Całkowicie bezpłatnie ma on możliwość dodać firmę do gastronomicznej mapy Zielonej Góry i przedstawić jej profil. Płatna wersja to możliwość dodania opisu, menu, danych kontaktowych, adresu strony WWW czy kanałów Social Media. Jednocześnie serwis pomaga wszystkim przedsiębiorcom w wyborze najskuteczniejszych sposobów na zwiększenie widoczności, co pomaga intensyfikować zyski restauracji w Zielonej Górze.