klimatyzator z funkcja grzania

Klimatyzatory Hyundai z funkcją grzania – poznaj model Smart Easy Pro

Energooszczędny klimatyzator ścienny, który nada się z pewnością do każdego domu typu smart… i nie tylko. Model Smart Easy Pro jest łatwy w obsłudze i zapewni dobrą jakość powietrza niskim kosztem – jakie są jeszcze inne jego zalety i dlaczego jest tak popularnym wyborem wśród klientów?

Klimatyzacja z funkcją grzania – po co?

Hyundai Smart Easy Pro jest jedną z najczęściej wykorzystywanych jednostek wewnętrznych, służących do chłodzenia powietrza w pomieszczeniach. To urządzenie przeznaczone dla klientów indywidualnych, które nie odstaje swym wykonaniem od produktów komercyjnych. Jedną z jego najciekawszych funkcji jest możliwość grzania.

Klimatyzacja z taką funkcją staje się coraz bardziej popularna, zwłaszcza w Polsce. Klimat naszego kraju jest różnorodny: latem większość przestrzeni potrzebuje dodatkowego ochłodzenia, zimą zaś konieczne jest zwiększanie temperatury. Przez to większość domowników jest zmuszonych do zainstalowania dwóch osobnych systemów, co generuje dodatkowe koszty, których da się uniknąć w prosty sposób – wybierając model Smart Easy Pro.

Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić energię, ponieważ pozwala kontrolować temperaturę przestrzeni przez cały rok, bez konieczności przełączania dwóch urządzeń między sezonami. Wybór Smart Easy Pro jest po prostu opłacalny z punktu widzenia użytkownika – po co wydawać dodatkowe pieniądze na chłodzenie wysokich temperatur lub podwyższanie niskich, jeżeli cały czas można utrzymywać jedną i tą samą?

Zalety modelu Smart Easy Pro

Lista zalet modelu Smart Easy Pro jest naprawdę długa. Klienci, którzy przekonali się do zakupu, do najważniejszych zaliczają takie jak:

  • cicha praca (funkcja QUIET obniża głośność pracy klimatyzatora do 21 dB);
  • wbudowany filtr jonów srebra (o działaniu przeciwgrzybiczym oraz antybakteryjnym);
  • jonizator powietrza (usuwa przykre zapachy i zmniejsza elektrostatyczność w pomieszczeniu);
  • sterowanie odbywa się za pośrednictwem aplikacji, która dostępna jest dla telefonów z systemami Android lub iOS.

Jedną z najlepszych funkcji jest jednak Intelligent Eye – urządzenie wykrywa za pomocą podczerwieni, czy w pomieszczeniu znajduje się człowiek. Jeżeli nie, to po 30 minutach przechodzi w tryb oszczędny.

Klimatyzacja w domu typu smart

Smart Easy Pro będzie świetnym elementem wyposażenia dla domów typu smart. Zdalny dostęp umożliwia zaprogramowanie planu działania klimatyzatora, a dzięki jego kompaktowej budowie idealnie wkomponuje się w każde pomieszczenie.

Urządzenie zapewniające komfort użytkowania na najwyższym poziomie? Z pewnością mowa o Smart Easy Pro!