pudelko na obraczki

Drewniane pudełka na obrączki – jak dobrać je do motywu przewodniego ślubu?

Organizacja ślubu i wesela to nie tylko wynajęcie sali, ustalenie dogodnego terminu w kościele czy Urzędzie Stanu Cywilnego czy wybór sukni i garnituru ślubnych. To także wybór odpowiednich dodatków i dekoracji. To właśnie dekoracje ślubne budują nastrój i pozwalają osiągnąć taki klimat, o jakim zawsze marzyliśmy. Jest to okazja, by zrealizować swoje marzenia, gdyż ten wyjątkowy dzień zdarza się tylko raz w życiu

Dekoracje ślubne – jakich nie może zabraknąć?

W ostatnim czasie, wśród dekoracji ślubnych, nie może zabraknąć wystrzałowego konfetti, zapewniającego odpowiedni nastrój po wyjściu pary młodej z kościoła czy Urzędu Stanu Cywilnego. Istotnym elementem jest także księga gości weselnych, która pomoże zachować wspomnienia i wpisy gości w jednym miejscu. Drewniane pudełka na obrączki to kolejny hit wśród dodatków weselnych.

Niezależnie od tego czy ceremonia ślubna odbywa się w kościele, czy w Urzędzie Stanu Cywilnego, moment podania obrączek jest bardzo ważny. Młodzi chcą, by miał wyjątkową i podniosłą oprawę. Stąd też duża popularność drewnianych pudełek na obrączki, które pozwalają na podanie obrączek w wyjątkowy i elegancki sposób.

Jak wybrać pudełko na obrączki?

Do niedawna obrączki podawano na miękkich i ozdobnych poduszeczkach. W ostatnich latach odchodzi się od tego drewnu, właśnie na rzecz drewnianych pudełek. Wynika to z faktu, że przeładowane ozdoby, cyrkonie i świecidełka są zastępowane minimalistycznymi dodatkami. A drewno jest ponadczasowe i uniwersalne. Kreatywna Pracownia Tadam na zamówienie wykona drewniane pudełko na obrączki, które będzie pasowało do motywu przewodniego wesela.

Wybierając dodatki weselne, należy kierować się przede wszystkim zasadami umiaru i spójności. Wszystkie dodatki powinny ze sobą współgrać. Najlepiej postawić na minimalistyczne dodatki. Drewno idealnie się wpisuje w ten klimat. Naturalne drewno w jasnym kolorze nie tylko przepięknie wygląda, ale też wspaniale pachnie. Pudełka na obrączki o prostej, ale eleganckiej konstrukcji będą pasowały do wielu motywów przewodnich wesel.