zaklady bukmacherskie

Bonus bez depozytu – na czym polega ten rodzaj promocji u bukmacherów?

Firmy bukmacherskie, chcąc przyciągnąć nowych klientów, bardzo często organizują różnego rodzaju promocje. Wśród najpopularniejszych opcji, które są doceniane przez osoby chcące dopiero rozpocząć swoją przygodę z typowaniem wyników, jest tzw. bonus bez depozytu. Dlaczego jest to jeden z najbardziej rozchwytywanych przez graczy rodzajów promocji u bukmacherów i na czym on polega? Podpowiadamy.

Czym jest bonus bez depozytu?

Obecnie na rynku działa już wielu bukmacherów. Chcąc obstawiać wynik meczu, mamy więc spory wybór firm zajmujących się takimi działaniami. Zawsze jednak należy wcześniej sprawdzić, czy działa ona legalnie. Poszczególne przedsiębiorstwa, chcąc zachęcić nowych klientów do skorzystania z ich oferty, bardzo często oferują im szereg promocji i bonusów. Jednym z nich jest bonus bez depozytu, w ramach którego gracz może postawić kupon, który przyniesie mu zysk, lecz nie musi wpłacać na konto bukmachera żadnych pieniędzy.

Darmowy zakład, czyli tzw. freebet przyznawany jest najczęściej podczas rejestracji konta użytkownika u konkretnego bukmachera. Taki bonus powitalny dostępny jest na przykład na: https://www.etoto.pl/bonus-bez-depozytu. Jest to jeden z nielicznych bonusów, który nie wymaga wpłaty depozytu u bukmachera, ponieważ pozostałe typy promocji dostępnych w firmach bukmacherskich, zazwyczaj wymagają od klientów wpłaty pewnej kwoty.

Jak można skorzystać z bonusu bez depozytu?

Żeby móc skorzystać z takiego bonusu, należy spełnić wymagania określone w regulaminie jego przyznawania, a następnie dodać pierwszy kupon i postawić pierwszy zakład bez ryzyka straty pieniędzy. Zazwyczaj bonus bez depozytu oferowany jest nowym klientom, którzy do tej pory nie korzystali jeszcze z usług konkretnej firmy bukmacherskiej. Taki bonus bez depozytu ma więc przyciągnąć nowych klientów i pokazać im, jak działa witryna do typowania zakładów, aby gracz, który zastanawia się nad tym czy spróbować swoich sił w typowaniu wyników, mógł bez obaw o to, że straci swoje środki, przetestować taką opcję. 

Bonus bez depozytu to więc swego rodzaju kwota na start, którą klient może przeznaczyć na kupno danego kuponu, bez konieczności wpłacania własnych środków na konto bukmachera. Jest to korzystne rozwiązanie dla klienta, lecz wiąże się z pewnymi kosztami dla bukmachera. Dlatego z takiej opcji zazwyczaj mogą korzystać wyłącznie nowi klienci, którzy rejestrują się po raz pierwszy na stronie danego bukmachera. 

Czy wygrane z bonusu bez depozytu środki można wypłacić?

Aby wiedzieć, jakie są warunki korzystania z darmowych zakładów bez depozytu, należy wcześniej przeczytać regulamin promocji. Bardzo często, aby móc odblokować wygrane środki w ramach bonusu bez depozytu, klient musi ponownie zainwestować otrzymane środki. Niektóre firmy wymagają od klientów kilkukrotnego inwestowania uzyskanych środków w ramach bonusu bez depozytu. Dlatego, jeżeli za którymś razem nie trafimy wyniku, wówczas gotówka nie zostanie nam wypłacona.