Konturowanie twarzy – jaki bronzer wybrać?

Większość kobiet makijaż traktuje jako nieodzowny element swojego codziennego wizerunku. Makijaż to pewna forma kamuflażu, za pomocą którego można poprawić sobie to i owo, jak również zakryć wszelkie niedoskonałości. Wiele kobiet chcąc wyglądać perfekcyjnie, popełnia kilka podstawowych błędów w sztuce malowania twarzy. Czasem się postarzamy lub po prostu wyglądamy komicznie. Na wybór kolorowych kosmetyków do […]

Metody przeszczepu włosów stosowane u mężczyzn

Pojawiające się zakola i spore przerzedzenie włosów, to problemy, które dotykają wielu mężczyzn. Wielu z nich próbuje w jakiś sposób rozwiązać swój wstydliwy problem. Z pomocą nadchodzi wówczas współczesna medycyna estetyczna, która proponuje kilka metod przeszczepu. W zależności od skali problemu i oczekiwanych efektów lekarz specjalista wybierze najlepszą metodę dla konkretnego pacjenta.

Depresja – jak i kiedy pomagać?

Upowszechnianie wiedzy na temat depresji, prezentacja działań na rzecz osób nią dotkniętych, a także szeroko rozumiana profilaktyka – to najważniejsze zagadnienia konferencji pt. „ I Suwalskie Forum Psychiatryczne”. Nieprzypadkowo jest ona organizowana przez szpital psychiatryczny w Suwałkach. Właśnie tam rozpoczął się pilotażowy program ministerialny, który obejmuje opieką osoby w trakcie i po przebytych kryzysach psychicznych.